Sėkmė ateina, kai darote tai, ką norite. Kito kelio į sėkmę nėra. Malcolm Forbes

Apie gyvenvietę

  

    Išskirtiniai sklypai su visais privalumais ir patogumais vienoje didžiausių, prestižinių Vilniaus miesto gyvenviečių – Kalnėnuose, esančioje vos keletą minučių nuo miesto centro.

    Parduodami sklypai yra jau apgyvendintoje mikrorajono dalyje, ramioje vietoje. Jų paskirtis - namų valda. Sklypai skirti mažaaukščių individualių ir blokuotų vienbučių bei dvibučių namų statybai.

    Investuotojams, taip pat, siūlomas ir gyvenamosios statybos paskirties sklypas, pagrindinėje - Juodupio g., daugiabučių namų vystymui labai patraukliomis užstatymo sąlygomis su galimybe pirmajame aukšte projektuotis komercines patalpas.

    Gyvenvietėje įrengtos visos miesto komunikacijos - dujos, elektra, vandentiekis, nuotekos, interneto ryšys, naktimis puikiai apšviestos gatvės, yra šaligatviai ir kiti patogumai.

    Nuo sklypų, esančių Švedų, Prancūzų, Čekų, Rukainių, Juodupio ir Kalnėnų gatvėse, yra vos 5 minutės kelio pėsčiomis iki autobusų stotelės ar parduotuvės. Jaukus parkas, taip pat, visai šalia. Eidami sugaišite ne ilgiau kaip 5 minutes. Katedros aikštę pasieksite už vos 5 km kelio.

    Šalia Kalnėnų gyvenvietės, už 3 minučių kelio automobiliu, yra didžiulis prekybos centras, kuriame įsikūrusi ir maisto prekių parduotuvė "MAXIMA", o taip pat, ir daugybė kitų, įvairių parduotuvių ir paslaugų imonių. Nuo prekybos centro jau yra nutiestas ir atidarytas naujasis aplinkkelis, kuriuo patogiai ir greitai pasieksite kitą miesto dalį. Netoliese parduodamų sklypų yra mokykla ir vaikų darželis, bei parduotuvė "IKI". Prie šios parduotuvės ir prekybos centro "MAXIMA" įsikūrusios degalinės, automobilių plovykla. Norėdami automobiliu pasiekti "IKEA" arba prekybos centrą "NORDIKA", kuriame rasite ir kitą maisto prekių parduotuvę - "RIMI", turėtumėt skirti tik apie 5 minutes. Ten pat rastumėte buities prekių parduotuvę "SENUKAI", greito maisto restoraną "McDonald's" ir daugelį kitų įstaigų. Be išvardintų Kalnėnų gyvenvietės apibūdinimų, prie namų taip pat ir Liepkalnio slidinėjimo trasa bei daugybė kitų privalumų ir patogumų.

    Kalnėnai sparčiai plečiasi. Gyvenvietėje nuolat didėja nuosavų namų skaičius. Šalia gyvenvietės, taip pat, išdygo jau ne vienas daugiabučių kvartalas. Statybos Kalnėnuose nebuvo sustojusios net krizės laikotarpiu ir sėkmingai vyksta iki šiol.

    Šalia namų driekiasi Ribiškių kraštovaizdžio draustinis, Pavilnio regioninis parkas, kuriame nuo kalno atsiveria puiki miesto panorama. Pati gyvenvietė yra ant kalno, todėl oras žymiai švaresnis nei kitose miesto vietovėse. Be to, tai yra viena pirmųjų nuosavų namų gyvenviečių Vilniuje, pradėta statyti jau 2000 m., todėl viskas joje išvystyta geriausiai. Puikaus dizaino namukuose bei nepriekaištingai tvarkingoje teritorijoje, per šiuos kelioliką metų, jau įsikūrė didžiulis gyventojų skaičius. Taigi gyventi čia yra žymiai jaukiau ir saugiau nei gyvenvietėse, kuriose iki šiol pastatyta dar tik apie 20 namų.

    Gyvenvietė yra saugoma vienos didžiausių saugos bendrovių - "Grifs AG". Pas tuos, kas namuose įsirengė apsaugos signalizaciją, patrulis atvyksta greičiau nei į kitas miesto vietoves, kadangi ši miesto dalis puikiai pasiekiama net iš kelių pusių. Asfaltuotas privažiavimas nutiestas beveik iki kiekvieno parduodamo sklypo. 

   

Atstumai iki parduotuvių:

~ 0,3 km — parduotuvė "IKI"
~ 1,5 km — didžiulis prekybos centras "MAXIMA"

 

Atstumai iki mokyklų:


~ 1,7 km — Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla
~ 2,2 km — Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla
~ 3,0 km — "American International School of Vilnius"
~ 3,3 km — Viešoji įstaiga "Vilniaus Valdorfo mokykla"
~ 4,5 km — "Vilniaus privati gimnazija"


Atstumai iki vaikų darželių:

~ 1,6 km — Vilniaus lopšelis-darželis "Žiogelis"
~ 2,6 km — Vilniaus vaikų darželis "Naminukas"
~ 3,0 km — Viešoji įstaiga "Metų laikai"
~ 4,5 km — Vaikų darželis "Strazdanėlės"
~ 4,5 km — Prancūzų mokykla-darželis "Ecole Francaise De Vilnius"


Atstumai iki gydymo įstaigų:

~ 5 min. — "Medicinos diagnostikos ir gydymo centras" Grybo g.
~ 5 min. — "Šeimos medicinos centras"
~ 7 min. —  Sveikatos medicinos centras "Northway"


Atstumai iki sporto klubų:

~ 10 min. — "Forum Fitness" sporto klubas
~ 10 min. — "Impuls" sporto klubas


Atstumas iki viešojo transporto stotelės:

~ 0,3 km — autobusų ir maršrutinių taksi stotelė